Легендарна серія коміксів про Астерікса і Обелікса

Астерікс і Обелікс - мабуть, найвідоміші герої коміксів, про їхні пригоди написано понад 30 історій, авторами яких є відомий французький письменник Рене Госинни і його співвітчизник художник Альбер Удерзо. Завоювали величезну популярність, комікси розходяться по всьому світу багатомільйонними тиражами; за їх мотивами знято художні та мультиплікаційні фільми.

Головними героями серії - безстрашний і кмітливий воїн Астерікс; його відданий друг Обелікс - рознощик величезних каменів і любитель смажених кабанів; друїд Панорамікс, автор чарівних зілля (включаючи свій головних хіт: зілля, що додає надлюдську силу); імпозантний вождь Авторітарікс, хоробрий вояка і закінчений підкаблучник; і нарешті, невдалий бард Консерваторікс, який співає настільки жахливо, що без кінця отримує за це по кумполу.

Є і ще один персонаж, якого не можна не згадати, говорячи про ключові фігури «Пригод Астерікса»: Юлій Цезар. Незважаючи на те, що саме він, по ідеї, повинен втілювати собою образ головного ворога і основного антагоніста, Цезар - гідний супротивник галлів; Астеріксу з друзями не раз навіть доводилося допомагати імператору в боротьбі з інтриганами і змовниками. При всій зовнішній комічності і схильності до самозамилування, Цезар має благородство і знає, що таке вдячність, а також він вміє програвати - корисна риса, коли маєш справу з неприборканими!

Почніть знайомство з серією дивовижних пригод Астерікса і Обелікса з таких коміксів:

Астерикс из Галии

Золотой серп

Астерикс и Гладиатор

Большая петля

Папирус Цезаря

Поединок Вождей

Астерикс и Норманны
Кожна сторінка цих коміксів - це справжнє задоволення, сповнене вишуканого гумору, що виражене в чудово відточених малюнках, так і в бездоганно відшліфованих і влучно переведених репліках.

 

Обратный звонок

Введите номер телефона и мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Спасибо, мы свяжемся с вами в ближайшее время